Alapítványunkról

cropped-varosmajor_n.jpg

Városmajor utca 68

Részletes információkért, kattintson ide!

Alapítványunk székehlye:
1122 Budapest, Városmajor utca 68.

Az alapítványunk célja:

Támogatás nyújtás biztosítása a szív- és érbetegségben szenvedő betegeink eredményes kezeléséhez, valamint az egészségügyi feltételek és a közreműködő orvosok gyógyító-tudományos tevékenységeinek jaítsához, különös tekintettel az alábbi szempontokra:

• a magas színvonalú orvosi kezeléshez nélkülözhetelen hazai és külföldi tudományos tevékenységek támogatása, új módszerek bevezetésére ösztöndíjasok pártfogolása, valamint tudományos találkozókon való részvételhez segítségnyújtása,
  • más forrásból nem beszerezhető, a kezeléshez szükséges és a magas színvonalú betegellátáshoz elengedhetetlen anyagok, diagnosztikai berendezések és egyéb műszerek beszerzése,
  • olyan kollégák támogatása, akik különböző okoknál fogva kénytelenek orvosi tevékenységükkel felhagyni, valamint olyan kollégák támogatása, akik tanulmányaik befejezéséhez segítségre szorulnak.